Ternaard benut de kansen niet tegen Friese Boys.

Ternaard heeft zaterdag de thuiswedstrijd tegen Friese Boys verloren.Voor rust kreeg Ternaard diverse kansen om op voorsprong te komen. Na de pauze was het Friese Boys dat de kansen wel benutte en verdiend met 4-1 won.In de beginfase golfde het spel op en neer met weinig hoogtepunten. In de twaalfde minuut kwamen de gasten verrassend op voorsprong. Een strakke voorzet werd volkomen verkeerd beoordeeld door keeper Marco Tilma, waarna Sander Hoekstra bij de tweede paal Friese Boys naar de 0-1 kon koppen. Ternaard begon hierna meer druk te zetten en kreeg in de twintigste minuut een prima kans. Alleen voor de keeper schoot Hotze Ferwerda de bal pardoes in de handen vanAuke Hoekstra. Vijf minuten later was het Martinus Hannema die vrij voor het Friese Boys-doel de bal overschoot. Tien minuten voor rust was het opnieuw Sander Hoekstra die namens de gasten trefzeker was. En vrijwel direct daarna was het Teake Jaj Keegstra die de thuisclub met een lage schuiver terug bracht in de wedstrijd 1-2. Nog voor de thee had Gosse Reinder Kingma de gelijkmaker op z,n schoen. Kingma vond doelman Hoekstra echter op z,n weg. Meteen na de pauze had Roel Hoekstra een grote kans op de 2-2,maar hij zocht hetdoel te hoog. Een geweldige rush van invaller Jilt Nicolai stond aan de basis van de 1-3. De voorzet van Nicolai werd in het doel gewerkt door Erik Hilboezen. Auke Hoekstra wist daarna van geen wijken en stopte inzetten van Hotze Ferwerda en Tsjerk Meijer. De wedstrijd werd beslist toen opnieuw Erik Hlilboezen een voorzet van Rene de Jong verzilverde 1-4.