Zaterdag speelde Ternaard thuis tegen Trynwalden na de belangrijke overwinning in Garijp tegen V en V’68 vorige week.. Trainer Henk de Boer miste Gosse Reinder \Kingma (vakantie) en teake Jan Keegstra 9Blessure). Op de bank begonnen Remco van der Kooi, David de Vries, Arnold Kingma en res keeper Anne hellinga. Pupil van de weel was Tije Folbert.

Al na twee minuten na het beginsignaal van scheidsrechter Jongeling kreeg Trynwalden een goede kopkans na een snelle aanval over de linkerkant en hoewel de kansen deze middag schaars waren had dit toch een waarschuwing voor Ternaard moeten zijn. Dit was niet het geval want na 20 minuten voetbal was slordig  balverlies de oorzaak van weer een snelle aanval die kon worden afgerond bij de tweede paal door Tom Stielstra.. Na deze 0-1 kreeg Ternaard wat meer grip op het middenveld maar kansen creeeren bleef lastig deze middag, alleen Wietse Sipma kreeg een kleine mogelijkheid en Janco Postma werd afgefloten wegens hands.

In de tweede helft werd Ternaard op alle fronten afgetroefd en kon Trynwalden de voorsprong uitbreiden naar 0-3 door doelpunten van weer Ton Stielstra en Oetsen Jansma. Ternaard kon hier weinig tegenover zetten en zal volgende week in en tegen Beetgum uit een ander vaatje moeten tappen om niet echt in degradatie gevaar terecht te komen.